شهید والامقام حسین اتفاق

نام پدر: غلام‌علی

محل تولّد: کردیان

تاریخ تولّد: 1316/09/14

محل شهادت: منطقه‌ی جنگی بانه

تاریخ شهادت: 1366/02/24

محل دفن: کردیان

مسئولیت در زمان شهادت: رزمنده بسیجی

تحصیلات: بی‌سواد

خاطرات و زندگی نامه شهید

شهید بزرگوار از همان اوایل کودکی جهت امرار معاش خود و خانواده به کارگری مشغول گردید و با شروع جنگ تحمیلی و به منظور لبیک به ندای امام(ره) نُه بار به عنوان بسیجی در  جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا نموده و سرانجام در منطقه‌ی عملیّاتی بانه به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد.

او در نامه‌ای که در 20 آبان ماه سال 1365 نوشته و از وی به یادگار مانده، خطاب به امام جماعت مسجدجامع روستا و نمازگزاران، بیشترین تأکیدی که داشته است این بوده که در هر زمان پشتیبان ولایت فقیه باشید و تا توان دارید از امام(ره) حمایت کنید که نظام و انقلاب ما با وجود و سلامتی رهبری مداومت دارد؛ ان‌شاءالله به‌زودی راه کربلا باز خواهد شد و دشمن را با پشتیبانی ولایت فقیه شکست خواهیم داد. هم‌چنین به نماز اوّل وقت و تا حدِّ امکان اقامه نماز در مسجد و به جماعت تأکید داشت و اینکه ان‌شاءالله هرکدام در توان دارید به سوی جبهه‌ها بشتابید.

تصاویر مربوط به شهید

گاهی اوقات ممکنه برای شماها پیش اومده باشد که از دوستان ، اقوام ، بزرگ تر ها داستان ، مطلب ، خاطره یا شعری در مورد این شهید شنیده باشید. ما درگاهی را برایتان ایجاد کردیم که شما می توانید در هر ساعت خاطره خود را با اسم خودتون در سایت ما به ثبت برسانید و این افتخار را بدین تا بقیه اقشار مردم آن را مطالعه کنند. حتی یک جمله کوتاه!

ارسال خاطرات شما

 

ارسال خاطره

متن های ارسالی از سوی کاربران

چیزی پیدا نشد

متاسفیم، محتوایی مناسب جستجوی شما یافت نشد