شهید والامقام مجید غیبی

نام پدر: حسینعلی

محل تولّد: شهر مشهد

تاریخ تولّد: 1366/01/01

محل شهادت: پیرانشهر- درگیری با اشرار

تاریخ شهادت: 1386/06/04

محل دفن: شهر مشهد

مسئولیت در زمان شهادت: سرباز

تحصیلات: دیپلم فنی

خاطرات و زندگی نامه شهید

97
  • مجید پس از گذراندن دوران کودکی، وارد دبستان شد و تحصیلاتش را تا سوم راهنمایی ادامه داد. از آن‌جایی­که به کارهای فنی علاقه‌مند بود، وارد هنرستان شد و در رشته‌ی ساخت و تولید به تحصیل اشتغال یافت و موفق به اخذ دیپلم فنی گردید. او فردی متدین و پایبند به تعالیم دینی و از نظر اخلاقی بسیار خوش­برخورد و باگذشت بود و در حد توان از محرومین دستگیری می­کرد. وی علاقه‌ی ویژه‌ای به اهل­بیت(ع) داشت و در مناسبت‌های مختلف از جمله در ایّام محرم با همکاری دوستانش ایستگاه صلواتی برپا می­کرد .
  • پدر بزرگوار شهید نقل می­کند که یکی از دوستان شهید، پس از شهادتش اظهار داشته بود که مجید دو خانواده ی نیازمند را مدت دو سال تحت حمایت داشته است.
  •  نیمه‌ی دوم سال 85 راهی خدمت مقدّس سربازی شد و پس از طیّ دوره‌ی آموزشی در پادگان بیرجند، از طریق یگان مربوطه به نوار مرزی غرب کشور اعزام و سرانجام پس از گذشت کمتر از یک سال، در حین مأموریت به دست اشرار مسلّح به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد.

تصاویر مربوط به شهید

97

گاهی اوقات ممکنه برای شماها پیش اومده باشد که از دوستان ، اقوام ، بزرگ تر ها داستان ، مطلب ، خاطره یا شعری در مورد این شهید شنیده باشید. ما درگاهی را برایتان ایجاد کردیم که شما می توانید در هر ساعت خاطره خود را با اسم خودتون در سایت ما به ثبت برسانید و این افتخار را بدین تا بقیه اقشار مردم آن را مطالعه کنند. حتی یک جمله کوتاه!

ارسال خاطرات شما

 

ارسال خاطره