شهید والامقام مجید فخرایی

نام پدر: حبیب الله

محل تولّد: شهر باخرز

تاریخ تولّد: 1375/01/02

محل شهادت: شهر مشهد

تاریخ شهادت: 1394/01/07

محل دفن: شهر باخرز

مسئولیّت درزمان شهادت: سرباز

تحصیلات: اوّل دبیرستان

خاطرات و زندگی نامه شهید

97
  • مجید پس از طی دوران ابتدایی و راهنمایی،تحصیلات خود را تا سال اوّل دبیرستان ادامه داد. بعد از آن درس و تحصیل را رها کرده و مدّتی به کار مشغول شد. سپس برای کسب هنر به شغل کاشی­کاری پرداخت.
  • او فردی بسیار مؤدب و مهربان بود و احترام خاصّی برای خانواده و به‌ویژه مادرش قائل بود. هم‌چنین احترام بزرگترها و همسایگان و اقوامش را به خوبی حفظ می‌کرد. از آن‌جایی­که ارادت خاصی به ائمه اطهار علیهم­ السلام داشت هر ساله به اتفاق دوستانش در ایّام محرّم، ایستگاه صلواتی ویژه‌ی پذیرایی از عزاداران اباعبدالله ­الحسین(ع) برپا می‌کردند.
  • این شهید مدافع نظم و امنیت در سال 1393 برای اعزام به سربازی اقدام نمود. در ماه یازدهم خدمت در حین مأموریت به دست اخلال‌گران نظم وامنیّت جامعه به شدت مجروح و راهی بیمارستان شد وپس از گذشت چند روز بر اثر شدت جراحات به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد.

تصاویر مربوط به شهید

97

گاهی اوقات ممکنه برای شماها پیش اومده باشد که از دوستان ، اقوام ، بزرگ تر ها داستان ، مطلب ، خاطره یا شعری در مورد این شهید شنیده باشید. ما درگاهی را برایتان ایجاد کردیم که شما می توانید در هر ساعت خاطره خود را با اسم خودتون در سایت ما به ثبت برسانید و این افتخار را بدین تا بقیه اقشار مردم آن را مطالعه کنند. حتی یک جمله کوتاه!

ارسال خاطرات شما

 

ارسال خاطره